NĚCO MÁLO O NÁS

Restaurant - hotel Stará pošta je česká restaurace, poskytující ubytování  s bohatou historií . Jsme tu pro Vás nonstop ( včetně kuchyně ) . 

  

Restaurant - Hotel "STARÁ POŠTA" se nachází na severu Prahy,ulice Ke Zdibsku 66, Zdiby, EXIT 1 - Zdiby, dálnice D8 směr Teplice, 2 km od Letňan. Autem cca 10 min. do centra Prahy.

V současnosti Vám nabízíme tradiční jídla české kuchyně, ale i populární jídla ze zahraničí. Kromě stálé nabídky pro Vás připravujeme každý všední den rozmanitou polední nabídku a na večery , víkendy a svátky speciální nabídku orientovanou na sezónní suroviny .


Na Staré Poště , která byla známým místem relaxace tehdejších straníků, se například natáčel jeden díl Majora Zemana nebo český film "Pumpaři od Zlaté podkovy" ...

K dispozici je pro Vás nonstop otevřená restaurace, která uvítá, jak hotelové hosty, tak náhodně kolemjedoucí výletníky, či autobusové zájezdy :) Nabízíme kvalitní českou a mezinárodní kuchyni ve dne i v noci. V teplém počasí je pro Vás připravená venkovní zahrádka. Na oslavy narozenin, firemní schůze nebo svatební hostiny je určen salonek s maximální kapacitou 42osob.  Samozřejmostí je wifi připojení po celém areálu.

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích .
Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou, wc , tv.
V okolí motorestu ( 10 - 15 minut autem ) se nacházejí nákupní a zábavní centra, např.centrum Letňany (multikina, obchody, kavárny), aquapark s tobogány, bobová dráha, či známá Pražská zoologická zahrada v Tróji. 
CCa 300m od motorest je možnost využití 3 autobusových linek (370,372,373 ) , s nimiž doprava na metro "Kobylisy" trvá 10 minut.